השאיר פרטים ונחזור אליך בהדקם

  משפחת פינטו

  החוויה שלנו עם שף ניסן התחילה כבר בשיחת הטלפון. באופן נעים ומקצועי הסביר לנו השף על אופציות ההגשה והרכב המנות. כשחזרנו אליו עם ההרכב הרצוי, השף שמע ונתן המלצות לאיזון המנות מבחינת שילוב טעמים, נראות ועושר התפריט הכללי לסועדים. ההמלצות היו מקצועיות, מצוינות וברור היה שאין בהם ולו במעט איזה שהוא ניסיון לחסוך או להקל את עבודת השף, להיפך: נלקחו מנות יקרות יותר לבסוף. לקחנו את רוב ההמלצות ובחלק נשארנו בשלנו.
  בצהרי האירוע נפלה עלינו מכה בדמות הפסקת חשמל. היינו בלחץ אטומי כי פחדנו שאין לנו אוכל להגיש לאורחים. אני כבר לא מדבר על התשלום..
  ניסן השף והסו-שף הנהדר שלו, הגיעו מחויכים, נינוחים, ומיד שידרו שזו מכה בכנף ושיהיה ממש בסדר. הם עבדו בחודש יוני בתנאי קרב של חוסר בחשמל, וללא מזגן, והוציאו את כל המנות בתפריט שנקבע מראש אחת, אחת, ומבלי שמישהו בקהל ירגיש שמשהו נפגם/השתנה. האירוע קולינרית היה הצלחה אדירה ועל כך כפיים לשף ולעוזרו. הפסקת החשמל גרמה לצמד לעבוד קשה יותר כי “כוח האש” היה חסר עקב השבתתם של התנור והכיריים החשמליים בדירה. הציוד של השף עשה את העבודה והוא ועוזרו לקחו את המצב בחיוך, שינסו מותניים והוציאו ארוחה לתפארת.
  חברים, לסיכום, השף ניסן הוא לא רק שף נפלא אלא גם אדם נפלא. החיוך שלו והלבביות לאורך כל האירוע לכל בקשה או שאלה היו מה שבין היתר הרגיע את העסק בביתנו. אנחנו כל כך שמחים על ההחלטה לבחור בניסן. המחיר גם היה הגון ולא צצו לנו שום הפתעות. ניסן כזה מענטש שהוא אפילו לא נשאר להעברה הבנקאית. ניקה הכל קיפל ויצא, וסמך עלינו שנשלח לו אחר כך. באמת איש נפלא.
  אני כבר מחכה להזדמנות הבאה להביא אותו לכאן שוב.
  אל תחשבו פעמיים. ניסן ישדרג כל אירוע באוכל עשיר וטעים וגם בחן שלו ( לא הרגשנו אותו לאורך כל האירוע. הכל היה שקט ומתוקתק והאירוע התנהל כאילו במקביל לפעולות המטבח האינטנסיביות).
  המון תודה שף על אירוע ברית נהדרת!

  קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל