שף פרטי מחיר

Chef בוטיק – שף פרטי מחיר משתלם!

אנשים רבים אשר עורכים אירועים ברמה גבוהה, מעוניינים לשוות לאירוע שלהם מראה ואווירה יוקרתיים וסגנון קלאסי גבוה. הזמנה של שף פרטי לאירוע היא אטרקציה מיחדת, אשר יכולה להפוך כל אירוע לאירוע יוקרתי, מעניין ומיוחד במינו. בחברת Chef בוטיק תוכלו ליהנות משף פרטי ברמה גבוהה עם התמחות באירועים מכל הסוגים, והכל במחירים משתלמים במיוחד.

שף פרטי מחיר לאירועים

כאשר מזמינים שף פרטי לאירוע, ניתן ליהנות ממגוון מאכלים יוקרתיים אשר מוכנים במקום, להנאתם של האורחים. היתרון בהזמנת שף פרטי לאירוע הוא כפול: האורחים נהנים מן הייחודיות ומן הצפייה בשף אשר מכין את הארוחה במקביל לאירוע כולו, ובנוסף, כמובן, הם נהנים מאוכל איכותי ברמה גבוהה, מעשה ידיו של שף מקצועי ומנוסה. שף פרטי באירוע הופך את האירוע לאירוע יוקרתי במיוחד, וברמה גבוהה. האורחים נהנים ממנות מעוצבות, איכותיות וטעימות במיוחד, והמארגנים יכולים ליהנות מאירוע מושלם מעשה ידיהם. לשף פרטי מחיר שאינו זול, כמובן, אך המחיר משתנה מאירוע לאירוע. הגורמים המשפיעים על המחיר הם, בין השאר, גודל האירוע ומספר המוזמנים – והמנות הנדרשות, סוג המנות ומחיריהן, רמת הבישול הנדרשת, וכן הלאה. כאשר מזמינים לאירוע שף פרטי, ניתן להתאים את המנות שיכין לתקציב הקיים, ולהוזיל או לייקר את העלויות בהתאם לאפשרויות הקיימות בשטח.

Chef בוטיק – ניסן מוכתר – שף פרטי

את חברת Chef בוטיק הקים השף ניסן מוכתר. כבר בגיל 12 החל ניסן מוכתר לעסוק באוכל, במסעדה משפחתית, ועם השנים, החל ללמוד את תחום הבישול באופן מקצועי. לניסן מוכתר ניסיון מעשי במקומות כמו בית המלון הילטון בתל אביב, ומגוון מקומות יוקרתיים בכל רחבי העולם. בתחרות הבישול הבינלאומית בלוקסמבורג, השתתף ניסן מוכתר ואף זכה בתחרות. בהמשך החל ניסן מוכתר להתמקצע בתחום של הפקת אירועי בוטיק ובישול קייטרינג, וכך החל להפעיל את Chef בוטיק. כיום, אתם יכולים ליהנות מניסיונו של השף באירוע הפרטי שלכם.

רוצים ליהנות משף פרטי לאירוע שלכם, במחיר נוח ומשתלם? פנו עוד היום ל- Chef בוטיק, ותיהנו מאירוע מושלם ויוקרתי, עם מאכלי שף מדהימים!

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים