שף פרטי מחיר – גורמים רבים

ארוחת שף פרטי מחיר משתנה בהתאם למספר המנות שתזמינו וכמות האורחים שיגיעו. מתכננים הרמת כוסית לפני החג? מעוניינים להזמין שף פרטי עד הבית? מתעניינים בשירותיו של שף לכנס בהפקתכם? בין אם מדובר באירוע עסקי או משפחתי, השף הפרטי ניסן מוכתר ישמח ללוות אתכם – ולבשל עבורכם מטעמים.

 

בין אם אתם חוגגים במעמד רב-משתתפים ובין אם מדובר בארוחה שקטה בבית – אוכל משובח ישאיר טעם של עוד אצל כל אחד מהמוזמנים. בבואכם לתכנן את הארוחה, חשוב לשוחח עם השף הפרטי על המחיר. המחיר, בפועל, מושפע מגורמים שונים. מה הם כוללים? נציין אותם ברשימה הבאה:

  • חומרי גלם – כאשר אתם פותחים את ביתכם לאורחים שייהנו מבישוליו של שף פרטי, אין להתפשר על חומרי הגלם – הרי לא מדובר במזנון או דוכן בקניון! בהתאם לכך, כדי שהארוחה תשאיר טעם טוב, עליה להיות מורכבת מחומרי גלם איכותיים. המחיר, כמובן, יהיה בהתאם.
  • כמות המנות – מעוניינים בארוחת טעימות? או שמא בארוחה של 3 או 7 מנות? אולי תיהנו מארוחה על טהרת הקינוחים? בהתאם לסוג המטבח, כמות המנות, לצד האורחים המוזמנים לאירוע ייקבע המחיר.
  • לוקיישן – מעוניינים לארח את חבריכם בבית שלכם ליד הים? אולי אתם מפיקים חתונה ליד חורשה? מתקרב חג ואתם מתכננים הרמת כוסית לעובדי החברה? למרחק ולגודל האולם ישנה השפעה על המחיר – ללא ספק.

לצד המרכיבים השונים של המחיר לארוחה, עליכם לבחור בשף פרטי מיומן ומקצועי. כיצד לבחור בשף שיקלע לטעמכם? ניתן להסתמך על המלצות, על אירועים בהם השתתפתם בעבר או קריאת בלוגים שונים באינטרנט.

 

ליהנות מארוחה טובה

אירוע מיוחד הוא אירוע בו המוזמנים נהנים מהחברה אחד של השני. כדי להפוך את האירוע לסיפור הצלחה אמתי – רצוי להזמין את שירותיו של שף פרטי. ניסן מוכתר הוא הבחירה הנכונה עבורכם: ניסיון של 15 שנה בבישול ארוחות גורמה יפיקו הנאה אצל האורחים – ללא כל ספק.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים