שף פרטי לאירועי בוטיק

אירוע בוטיק זהו אירוע מושקע ביותר. בחירת מקום האירוע, עיצוב המקום ואיכות האוכל כולם עשויים היטב. שף פרטי לאירוע בוטיק מוסיף יוקרה לאירוע ונגיעה אישית.

האורחים שמגיעים לאירוע שיש בו שף פרטי עד הבית מצפים מיד לשני דברים- למנות המוכנות בקפידה וטעימות במיוחד, ולאווירת היוקרה שמביא איתו השף הפרטי. לכן בבחירת שף פרטי כדאי לבדוק שני דברים : טעם האוכל וה'שואו' – צורת הביצוע של הכנת והגשת האוכל.

למילים שף פרטי יוקרה הנלווית לתואר המעלה את רף הציפיות מהאירוע

טעם האוכל זהו הדבר העיקרי. ללא אוכל טעים כל האירוע עלול להיכשל ולהיזכר כאירוע לא מוצלח, והיתרון בהבאת שף פרטי- מתבזבז. באוכל טעים הכוונה לא לאוכל מובחר המוכן בקפידה – בוודאי ששף פרטי יכין מנות כאלו ללא בעיה, אלא – חשוב לבחור בקייטרינג לאירועים פרטיים שיהיה טעים לחיך של האורחים. מנות שף מסוימות אולי נשמעות ונראות נהדר, אך אם האורחים לא רגילים לטעמים ולתיבול המיוחד הם לא ייהנו מהאוכל. בעת הרכבת התפריט, רצוי לבחור כמה מנות מוכרות לאורחים שאוהבים לבחור במה שמוכר להם, וכמה מנות שונות ולא צפויות, עבור האורחים שמחפשים לטעום מאכלים חדשים.

הדבר השני החשוב בהבאת שף פרטי לאירוע בוטיק זהו ה'שואו' (הצגה). יש שפים המבשלים מול האורחים או מוסיפים נגיעה אחרונה לעיצוב המנה מול האורחים. הדבר מוסיף עניין לאירוע, שכן זה תמיד מעניין לראות שף מקצועי מבשל או מעצב צלחת, לכן הישראלים אוהבים כל כך תכניות בישול. בנוסף, בהכנת המנה מול האורחים מורגש כי האוכל מוכן בצורה אישית ועם הקפדה מלאה.

ב'שואו' שיוצר השף אנו מסתכלים גם על צורת הגשת המנה בתוך הצלחת, שיוצרת את הרושם הראשוני של האורחים על המנה לפי המראה שלה והצבעים המופיעים בצלחת.

לכמה אנשים יוצא במהלך היום יום לאכול ארוחות ששף פרטי בישל אותם? למילים שף פרטי יוקרה הנלווית לתואר המעלה את רף הציפיות מהאירוע. מלבד טעם המנה שחשוב, החוויה חשובה גם היא. שף פרטי שמגיע לאירוע בוטיק, מגיע לא רק להכנת האוכל אלא ליצירת חוויה ואווירה מיוחדת של יוקרה, ולכן הוא חייב להיות גם שף מעולה וגם נותן 'שואו' מצוין.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים