שף פרטי לאירועים

שף פרטי לאירועים בכל רחבי הארץ

אירוע, אווירה ואוכל

אין זה סוד שהחלק המשמעותי של כל אירוע הוא האוכל והאווירה הנוצרת בעקבות כך. אנו מזמינים אתכם לחוויית אוכל אחרת שאף אורח לא יוכל להישאר אדיש אליה.

רבים מאתנו מגיעים לאירוע ומרגישים כאילו כבר היינו כאן. האוכל אמנם טעים, אבל בכל זאת, זה אותו סגנון האוכל שאכלנו בחודש שעבר בבת מצווה של הבת של רחמים ויעל. זה גם אותו האוכל שאכלנו בברית של הנכד של שולה ויצחק לפני שלושה חודשים.

הרשו לנו להציע לכם לחוות את האירוע שלכם בצורה קצת שונה, אירוע שעוד ידובר בו רבות אחרי שיגמר. כאן בשף בוטיק, נמצא השף ניסן מוכתר שבונה ותופר כל אירוע בהתאם למידותיו וטעמו האישי של בעל השמחה.

השף ניסן מוכתר הוא שף ידוע ומנוסה, כשרונו הקולינרי והצלחתו הם שילוב של מתנת אלוקים והרבה עבודה והשקעה. ניסן מוכתר מכין אוכל מהסוג שקשה מאד להפסיק לאכול.

שף פרטי לאירועים – התכנון

כאשר אתם באים לתכנן אירוע, ישנם הרבה דברים שצריכים להילקח בחשבון. הרשו לנו לפחות בתחום האוכל להוריד דאגה אחת מעל ליבכם. עם האוכל של שף בוטיק ההנאה והייחודיות מובטחת.

השף ניסן מוכתר אתכם ויחד תבנו את סדר האוכל ואת המנות השונות. אתם מכירים את אופי האורחים שלכם ואת טעמם וטעמכם וביכולתכם לבחור מתוך תפריט המנות את המנות אשר יגעו בצורה הטובה ביותר באורחים שלכם.

גם אם מדובר באירוע מצומצם או אירוע קצת יותר גדול. השף מגיע ומציע את שירותי האוכל הנהדרים שלו. החוויה שאותה חווה ומרגיש האורח איננה דומה לחוויית אכילה אחרת, באירוע מסוג זה שבו מגיע השף הפרטי, משתמש במיטב חומרי הגלם הקיימים בשוק ומרכיב מנות מרהיבות וססגוניות. ההרגשה היא כי ניתן ממש לטעום שהאוכל מוגש מהלב ומהנשמה, חווית הנתינה שאותה רוצה להגיש השף לאורחים הנמצאים מורגשת בכל כף שמכניסים לפה.

אז אם גם אתם רוצים אירוע שהוא חוויה וחוויה שהיא אירוע, אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן בשף בוטיק ונשמח לעמוד לרשותכם ולענג את בלוטות הטעם שלכם ושל האורחים שלכם.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים