שף לאירועים פרטיים: לתכנן היטב כל אירוע

שף לאירועים פרטיים ילווה כל הפקה – בין אם היא משפחתית או עסקית – עם מזון משובח. מתכננים הרמת כוסית טעימה לעובדי החברה? בתכם מתחתנת בחיק המשפחה המצומצמת והחברים הקרובים? עבור אירועים פרטיים אלו ורבים אחרים יש לבנות תפריט מושחת שישאיר אצל האורחים טעם של עוד. אל תסתפקו בשירותי קייטרינג סטנדרטי לאירוע הקרוב שלכם – צרו קשר עם השף בוטיק ניסן מוכתר.

 

ישראל היא מדינה שיודעת לחגוג את השמחות שלה – בין אם מדובר בחתונה, בר מצווה או אפילו אירוע חברה. לשם הנאה מרבית, חשוב לתכנן היטב כל פרט באירוע זה כך שהאירוע בהפקתכם יהיה סיפור הצלחה. אחד מהיבטים אלו הינו האוכל: חלק מהמוזמנים לאירוע הם צמחוניים? המשפחה המורחבת נהנית לאכול סטייק משובח עם כוס יין? בין אם מדובר בקהל שומר כשרות או לא, על תפריט האוכל להיות משובח וכמובן – להשביע את הרעב של האורחים השונים. בטרם תבנו את תפריט האוכל המשובח, חשוב להתאים את האוכל לסוג האירוע. בשל כך, חשוב להבין עבור אילו אירועים פרטיים מומלץ להסתייע בשירותיו של שף:

 

  1. כנסים: בין אם אתם עובדים בחברה גלובלית או פרטית, כדי לבצע דריסת רגל משמעותית בזירה העסקית, חשוב להפיק כנסים מקצועיים. במקביל להזמנתו של הנואם הראשי, חשוב לתכנן כראוי את הכיבוד שילווה אתכם לאורכו של יום זה. במילים אחרות, בין אם אתם מסתפקים בכיבוד קליל או שמא בארוחת צהריים משביעה – על האוכל להיות מגוון, מרשים והכי חשוב – טעים.
  2. אירועים משפחתיים: אחותך מתחתנת בקרוב? בנך בכור חוגג בר מצווה? כדי לציין אירועים משמחים אלו, חשוב לבנות תפריט מלא – החל מהבופה ועד הארוחות שיוגשו לשולחן, כך שהאורחים יצאו שבעים ושמחים מהחגיגה.

 

להתאים את התפריט לאורחים

בין אם מדובר באירוע משפחתי או מטעם המשרד – בכל אירוע פרטי חשוב לבנות תפריט אוכל אסתטי וטעים שעשוי מחומרי הגלם המשובחים ביותר. מתכננים את האירוע הבא? ניסן מוכתר הינו שף פרטי שישמח ללוות אתכם באירוע המיוחד שלכם – ולהכין מטעמים עבור האורחים.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים