קייטרינג שף

איך בוחרים קייטרינג שף ?

כאשר אתם רוצים קייטרינג לאירוע, לא כדאי לכם להתפשר על סתם קייטרינג, אלא כדאי לכם לבחור בקייטרינג שהמבשל בו הוא שף מקצועי. איך בוחרים קייטרינג שף ? כדי לדעת אם הקייטרינג עונה על הגדת "שף", יש לבדוק כמה פרמטרים על הקייטרינג, והמבשל בקייטרינג. לפי פרמטרים אלו, תוכלו לדעת אם מדובר בקייטרינג של חובבן, או בקייטרינג של שף מקצועי.

מי המבשל בקייטרינג, ומה הכשרתו?

ישנם הרבה טבחים חובבנים שפתחו קייטרינג. אולם, כאשר מחפשים שף אמיתי לקייטרינג, כדאי לחפש קייטרינג שמי שמנהל אותו, השקיע ולמד את מקצוע הבישול. מומלץ לבחור במי שלמד את המקצוע בבתי הספר הטובים בארץ. החשיבות בכך, היא שישנם סודות הכנה שנותנים את הטעם המיוחד לאוכל, שקשה להגיע אליהם לבד. אולם, בבתי הספר הטובים בארץ נלמדים סודות אלו, וכך השף שיודע את הסודות הללו יכין אוכל איכותי ומשובח יותר.

האם הקייטרינג מתמחה בהכנת מבחר מגוון של סגנונות?

שף אמיתי, הוא שף שיודע לקחת את חומר הגלם, ולהתאים אותו לכל סגנון. קייטרינג שף מקצועי, ידע להכין ארוחות חלביות כפריות, לצד ארוחות גורמה בשריות. השף ידע כיצד לתבל את האוכל בסגנון מזרחי, או אירופאי, או להכין אוכל סיני, ואוכל בסגנון של המזרח הרחוק.

צורת ההגשה של האוכל:

אחד מהפרמטרים שחשובים בקביעה של איך בוחרים קייטרינג שף, הוא הצורה בה הקייטרינג מגיש את האוכל. שף מקצועי, משקיע גם בצורת הגשת האוכל. בזריזות הידיים שלו, השף יכין לכל אחד צלחת ובה יסדר לו מספר מאכלים. גם צורת ההגשה בקערות המרכזיות תהיה בעלת אופי אומנותי יותר. צורת הגשה זו, מראה על יחס כבוד של השף לאירוע ולאוכל. כאשר האוכל מוגש בצלחות אישיות, ניתן גם ללמוד על זריזות הידיים של השף.

ניסן מוכתר- קייטרינג שף פרטי לאירוע שלך

כאשר אתם מתלבטים בשאלה " איך בוחרים קייטרינג שף "? כדאי לכם להכיר את ניסן מוכתר. ניסן עוסק בתחום הבישול החל מגיל 12. הוא היה טבח במטבחים הטובים ביותר בצה"ל. במהלך השנים, הוא למד את מיטב הסודות המקצועיים בתחום מהשפים הטובים בארץ ובעולם. בקייטרינג שלו, הוא יכין את כל סגנונות הבישול הקיימים, ויגיש לכל אחד בצורה אישית ומושקעת.

רוצים קייטרינג שף מקצועי לאירוע? צרו קשר, ונתן לכם הצעה לאירוע מיוחד וטעים.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים