קייטרינג לאירועים פרטיים

נולד לכם בן בשעה טובה? מותשים ועייפים אך מרוצים? רצים לשלב הבא של תכנון הברית לבנכם המתוק שזה עתה נולד? תכנון אירוע ובמיוחד בתזמון קצר כל כך ומתוך עייפות הוא דבר קשה מאוד. אנו בשף בוטיק רוצים להוריד מכם את העומס ואת הדאגה לגבי תכנון האירוע שלכם. כפי שכולנו יודעים, אחד המרכיבים החשובים ביותר בתכנון אירוע מכל סוג ובהצלחת האירוע הוא האוכל. בשר ויין מקריבים לבבות ומשמחים את האורחים ולכן חשוב מאוד להשקיע בצד הקולינרי של העניין.

Chef בוטיק – קייטרינג לאירועים פרטיים דואגים לכל פרט

הסירו דאגה מלבכם! את הארגון של החלק המשמעותי ביותר באירוע שלכם, תוכלו להשאיר לנו, שף בוטיק לעשות בעבורכם. האירוע שלכם לא יראה כמו האירוע של השכנים מלמעלה או כמו הברית של החברים מהעבודה, אנו נרקום לכן אירוע ייחודי במיוחד בעבורכם ובהתחשב בטעם הייחודי וברצונות שלכם. אנו נגיש באירוע שלכם קייטרינג שייבחר על ידכם ויתאים במדויק לאורחים שלכם ולסגנון שלהם.

האירוע שלכם יהיה אירוע שידובר בו עוד זמן רב לאחר מכן, אורחים רבים יחשבו שאתם הכנתם את האוכל בעצמכם מכיוון שהתפריט יהיה ייחודי ולא תפריט רגיל וקלסי שמוגש בכל אירוע בסגנון זה. ה"אבא והאמא" של כל החגיגה הקולינרית שלנו הוא השף ניסן מוכתר שכישרונותיו הרבים בתחום והשקעתו האין סופית הביאה אותו לתוצרים מרשימים כל כך בתחום הבישול והקולינריות. ניסן מוכתר אינו מסתפק בחומרי גלם פשוטים ובמינימום הוצאות אלא הוא שם דגש על שימוש בחומרים מעולים וטריים , בעלי טעמים איכותיים כדי להעניק לכם את התוצר המקסימלי ביותר. יחד עם האיכות והמקצועית אנו שואפים בשף בוטיק להציע לכם איכות וטיב במחירים שתוכלו לעמוד בהם כדי שאנשים רבים יוכלו ליהנות וליהנות את בני משפחותיהם ואת החברים בסעודה משובחת ומפנקת באירוע משפחתי כמו ברית, יום הולדת, יום נישואין ועוד.

למה להזמין קייטרינג לאירועים פרטיים בשף בוטיק?

  • האוכל שלנו הינו בטעמים ייחודיים ומגוונים.
  • צורת ההגשה שלנו אסתטית , נעימה לעין ולחך.
  • המחירים שלנו משתלמים ביותר , תקבלו תמורה מלאה לכספכם.
  • אצלנו תקבלו תפריט מותאם ואישי שיפנק אתכם ואת אורחיכם ולא ישכח!

קייטרינג לאירועים פרטיים במרכז

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים