לבחור שף פרטי לארוחה זוגית

בזכות שף פרטי לארוחה זוגית תחגגו את האהבה שלכם. חוגגים יום נישואים עגול? חוגגים את האירוסים? אין מחווה רומנטית יותר גדולה מארוחה מושחתת אותה מכין שף פרטי ומקצועי. בין אם אתם מתלהבים מהמטבח האסיאתי, הישראלי או ארוחת גורמה מפנקת – ניסן מוכתר הינו שף פרטי שישמח להגיע עד הבית – ולגרום לכם ללקק את האצבעות מכל מנה.

 

זוגיות מאושרת ויציבה היא פסגת שאיפותיהם של רבים מאתנו: בין אם מדובר ביום נישואין של זוג וותיק, אירוסין של זוג צעיר ושמח או שמא מדובר בזוג החוגג שנה ראשונה של אהבה – תכנון ארוחה זוגית היא מחווה מיוחדת שתיצור זיכרונות יפים בעתיד. בבואכם לתכנן את הארוחה, חשוב לדון עם השף הפרטי על מספר נקודות חשובות. מה הן כוללות? נבחן את חלקן כעת:

  • בניית התפריט – עבור כל אחד ואחת מאתנו, ארוחה מושחתת מסמלת משהו אחר: עבור אחד מדובר במטבח האיטלקי עתיר הפחמימות, עבור אחר מדובר במטבח הודי מלא התבלינים. כאשר אתם בונים את התפריט שילווה את הארוחה הזוגית, חשוב, ראשית, לבחור את המטבח ממנו שניכם תיהנו. בנוסף, חשוב לבחור את כמות המנות שתרכיב את הארוחה. בין אם מדובר במנות ראשונות בלבד, או שמא מדובר במנה ראשונה, עיקרית וקינוח – עליכם להגיע להחלטה.
  • מועד הארוחה – מתכננים סוף שבוע רומנטי עם ארוחה זוגית? נוח לשניכם לאכול באמצע השבוע? בהתאם לזמנים אלו, יש לדון עם השף הפרטי ולברר מולו באילו זמנים הוא עובד.
  • תקציב – בהתאם לכמות המנות שיוגשו בארוחה, איכות גבוהה של חומרי גלם, כמו גם תכנון הארוחה בסוף השבוע או בחג – כל אחד מפרמטרים אלו נושא משקל בסכום אותו תשלמו.

 

לחגוג את האהבה עם ארוחה רומנטית

בשונה מזוגות המבלים במסעדות המוכרות והרגילות, תכנון ארוחה רומנטית בבית היא משמעותית בהרבה. כדי לחגוג את האהבה שלכם, צרו קשר עם ניסן מוכתר – שף פרטי שיבשל עבורכם מטעמים מושחתים.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים