שף ליום הולדת – כיצד לתכנן את האירוע?

שף פרטי ליום הולדת יהפוך חגיגה סטנדרטית עם המשפחה לאירוע בלתי נשכח. חוגגים מספר עגול? הילדה שלך גדלה בשנה? בין אם מדובר ביום הולדתם של אחד מבני המשפחה או של חבר קרוב – חשוב להפיק עבורם אירוע שמח. כדי להפוך את יום ההולדת הקרוב שלכם להרבה יותר מהפקה רגילה, צרו קשר ניסן מוכתר, שף פרטי ומנוסה, שיהיה אחראי על האוכל המשובח באירוע.

 

מי אמר שחגיגת יום הולדת מיועדת אך ורק לילדים? יום הולדתנו הוא היום המיוחד שלנו – בו אנו נפגשים עם המשפחה המורחבת והחברים הטובים ביותר. הגעתם לגיל עגול ויפה? אולי סתם מתחשק לכם לחגוג השנה בצורה אחרת? אם יש סיבה למסיבה – חשוב לציין אותה באופן מושקע. בהתאם, אחד מההיבטים החשובים ביותר להצלחת האירוע הוא בניית התפריט. בבואכם לתכנן את תפריט האוכל למסיבה המקסימה שלכם, חשוב לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים:

 

  • כמות המוזמנים – האם אתם מעוניינים לחגוג אך ורק עם בני המשפחה הקרובים? אולי תרצו להזמין את החברים והעמיתים מהעבודה? בהתאם לכמות המוזמנים, כך תוכלו להבין מהי כמות האוכל שיש להכין לקראת האירוע.
  • סוג המטבח – האם המוזמנים נהנים מאכילת בשר? חלק מחבריכם שומרים על כשרות? האם ילדי יום ההולדת נהנים מהמטבח האיטלקי או הים תיכוני? בהתאם למגבלות או ההעדפות השונות, כך תוכלו לגבש את תפריט האוכל כנדרש.
  • מיקום האירוע – בין אם אתם עורכים את האירוע בווילה של הוריכם או באולם אירועים, יש לתכנן מספיק זמן מראש את המיקום בו יתקיים אירוע יום ההולדת. בהתאם לכך, תוכלו לתכנן את שולחן האוכל מסביבו ישבו המוזמנים, כמו גם להכין את המטבח כך שיהיה נוח לשף להכין את המטעמים.

 

אין מסיבה בלי אוכל משובח

בין אם אתם חוגגים על יאכטה, בבית הפרטי שלכם או על חוף הים – ארוחת יום הולדת היא משמעותית ביותר להצלחתו של האירוע. בהתאם לכך, חשוב להיעזר בשירותיו של שף מקצועי שיכין ארוחת שחיתות – כי קלוריות של יום הולדת לא נספרות! יום הולדתכם מתקרב ואתם מעוניינים להפיק אירוע מיוחד? מומלץ לפנות לשירותיו של השף הפרטי ניסן מוכתר, שיבנה יחד אתכם תפריט משובח לאירוע – ויבשל אותו באופן מושלם.

הכנס פרטים ונחזור אליך בהקדם
קידום אורגני לאוס בניית אתרים